Zavádíme nový systém pro management zakázek

Listopad 21, 2015

V Marcu tradičně stavíme na tom, že sledujeme aktuální trendy, hledáme nové cesty, jsme průkopníky a inovátory, měříme se s TOP marketingovými agenturami a učíme se od nejlepších.  A to nejen co se marketingových nástrojů a strategií týká. Chceme i interně fungovat profesionálně, i když svět kreativců bývá často podvědomě spojován tak trochu se světem chaosu. Ale on i kreativní chaos může mít svůj řád.

Rosteme a s rostoucí zakázkovou agendou rostou i požadavky na výkonnější nástroje jejího řízení. Proto u nás byla v minulých dnech dokončena implementace nového interního informačního systému. Přešli jsme na řešení AD-IN-ONE, které je v současnosti špičkou mezi informačními systémy pro reklamní agentury nejen u nás, ale i ve světě.

AD-IN-ONE sjednocuje veškerou agenturní agendu pod jednu střechu, a tak je vždy jednoduché zjistit, co se v agentuře zrovna děje, v jaké fázi je realizace té které zakázky, u koho je zrovna dílčí úkol a v jakém je stavu rozpracování, vše podpořeno snadno dostupnými podklady včetně interní komunikace i komunikace s klienty. Na výrazně vyšší úroveň jsme díky novému systému posunuli management zakázek, rozpočtování pro klienty, precizní plánování času kreativy a DTP studia, evidenci času odpracovaného na zakázkách, fakturace klientům, spolupráce s dodavateli a další procesy.

AD-IN-ONE je systém vyvinutý primárně pro reklamní agentury.  Má za sebou bohatou už sedmnáctiletou historii, během které se stále zdokonaluje podle potřeb agentur. Používají ho jak velké nadnárodní sítě např. Ogilvy & Mather, McCann, Leo Burnett, Grey, tak i menší a střední agentury od deseti zaměstnanců. V současné době systém využívá více jak 200 agentur z Evropy, Asie, Latinské Ameriky a Blízkého východu.

Očekávané přínosy nového systému interně u nás v Marcu jsou jednoznačné: vyšší efektivity práce lidí díky lepšímu plánování, lepší ekonomické výsledky zakázek a celé agentury pomocí okamžitého přehledu všech důležitých informací, lepší orientace v dokumentaci.

A co to přinese vám, našim klientům?

Budeme ještě lepší v rychlosti reakce na vaše požadavky, v přesnosti plánování potřebných kapacit, v dodržování termínů realizace a v preciznosti objednávkové a fakturační dokumentace.